Patalpų valymas ir tvarkymas

Tvarkingos patalpos ar biuras – ne tik suteikia gerą įspūdį, bet ir užtikrina sveiką aplinką. Tam, kad būtų nuolat palaikoma tvarka reikia reguliariai atlikti įvairius valymo darbus. Patalpų valymas susideda iš daugelio etapų.

Patalpas tvarkyti ir valyti reikia ne tik dirbant jose, bet ir po remonto ar statybų. Taip pat visuomet šiuos darbus reikia atlikti po rengiamų švenčių, vakarėlių. Nepamirškite, kad biuras turi spindėti švara, juk tai Jūsų vizitinė kortelė. Pritrūksta laiko, ar kartais tiesiog nesinori atlikti šių darbų? Tokiu atveju mes Jums padėsime.

Ar žinojote, kad paprastu dulkių siurbliu nepašalinsite visų dulkių nuo įvairių paviršių savo patalpose? O purvo dėmės iš brangių baldų, kurie aptraukti medžiagomis, taip pat gali būti paprastai neįveikiamos. Tokiems atvejams siūlome sausą cheminį valymą. Nors galima rinktis ir šlapią, tačiau sausas yra pranašesnis. Po jo patalpos spindės švara ir nereikės laukti kol baldai ar kiliminė danga išdžius.

Labai dažnai prekybos patalpų šeimininkai sako, kad vienas iš svarbiausių elementų – spindinčios vitrinos. Atliekame visus langų ir vitrinų valymos darbus, tinkamai parinkame kurios užtikrins langų bei jų rėmų švarą. Dažnai po langų valymo lieka dėmės ar šluostymo žymės. To nebus pasirinkus profesionalius langų valytojus.

Kartais prireikia ir daugiau darbų atlikti patalpose. Grindų vaškavimas, impregnavimas, įvairių buitinių prietaisų reguliarus valymas. Tokie darbai, nors ir atliekami ne kasdien, tačiau yra vieni iš nemaloniausių. Tai eikvoja brangų Jūsų laiką? Siūlome šias užduotis skirti mums.

Patalpų valymas sunkus darbas reikalaujantis fizinių jėgų, kruopštumo, taip pat reikalingos žinios apie reikiamų priemonių parinkimą ir naudojimą. Tik tai leidžia užtikrinti puikų galutinį rezultatą. Patikėkite tai “Tvarkos namams” ir kartu džiaukimės švara spindinčiomis Jūsų patalpomis!