Langų valymas

Langų valymas

Sulaukę ilgai laukto pavasario, pirmiausiai norisi švaros namuose, o ypač pašvietus pirmiesiems saulės spinduliams pažvelgti į juos pro švarius langus. Svarbiausias pavasarinis darbas – langų valymas.Tačiau daugeliui tai ne pati maloniausia užduotis. Po rudens ir žiemos langai paprastai būna taip stipriai apsinešę nešvarumaisir tikrai yra purvini. Nemokančiam valyti langų, gali būti labai varginanti ir fiziškai sunki užduotis. Todėl šį darbą drąsiai galite palikti mums, mes tai atliksime be jokio didelio vargo.

Langų valymą geriausia atlikti nekarštą ir nevėjuotą dieną, nes stiklams greitai nudžiūvus lieka žymės. Pirmiausia nusiplausime langų rėmus, po to minkšta šluoste nušluostysime nuo langų rėmų dulkes. Susitvarkę su rėmais imsimės pačių stiklų plovimo. Nuplovę juos nusausinsime.

Taip pat nuplausime lakuoto medzio – metalinius aliumininius rėmus, aliejinių dažų dėmes, pirštų anspaudus nuo stiklo. Valome net ir labai aukštų pastatų langus, jų palanges, rėmus. Langus esančius iki 6 metrų aukštyje, valome nuo kopėčių. Aukčiau esančius langus valome naudodamiesi keltuvais. Taip pat išplausime įvairaus dydžio žaliuzes. Jei plaunant langus randame įtrūkusių vietų stikle parodome klientui ir patepame silikatiniais klijais. Tuomet įtrūkusi vieta nesiplečia.