Kiliminės dangos ir kilimų valymas

Kilimai ir kiliminės dangos kiekvienuose namuose suteikia erdvei jaukumo ir subtilaus grožio. Tam, kad išsaugoti kilimų ar kiliminių dangų spalvas bei kokybę, reikia tinkamai jais rūpintis.

Šios grindų dangos renka dulkes, o dėmių taip pat neišvengia. Labai svarbu atsitikus nelaimei, kuo skubiau sausinti ir valyti dėmę. Šiuo metu parduotuvių lentynose gausu įvairiausių priemonių skirtų kilimų valymui, o dažnam pirkėjui tampa sudėtinga iš jų gausybės pasirinkti tinkamą. Nepamirškite, kad netinkama priemonė gali pridaryti daugiau žalos, nei naudos.

Drėgnasis kilimų valymas

Norėdami kilimais ir kiliminėmis dangomis džiaugtis kuo ilgiau – rinkitės sausą valymą arba valymą garais. Nors daugelis mano, kad siurbimas dulkių siurbliu yra pats geriausias būdas pašalinti dulkes ir purvą iš šios dangos, tačiau jie klysta. Valymas garais ar sausuoju būdu yra gerokai efektyvesnis, nei paprastas dulkių siurblys. Kiekvienas būdas turi savo privalumų ir trūkumų. Valant garais kilimas ar kiliminė danga bus išvalyta taip pat gerai, kaip ir sausuoju būdu, tik tai užtruks ilgiau. Valymas garais rekomenduojamas norintiems atnaujinti visą kilimą ar kiliminę dangą.

Sausasis dėmių valymo būdas.

Tokiu būdu valomos kiliminės dangos ar kilimai nebus šlapi, o Jūs iš karto po valymo galėsite vaikščioti šia grindų danga. Jums nereikės ir laukti, kol kilimas išdžius. Norėdami džiaugtis greitais rezultatais, nustebsite kaip greitai galima sausuoju būdu išvalyti didelį plotą kiliminės dangos. Ant kilimo atsirado dėmių? Patogiausias sprendimas sausasis dėmių valymas, šiuo būdu mūsų specialistai dėmes pašalins labai lengvai!

Kilimų ir kiliminių dangų valymas reikalauja kruopštumo ir tinkamų priemonių, tačiau visa tai garantuoja puikią šių dangų išvaizdą. Jūs ir vėl galėsite džiaugtis švaria, kvepiančia ir gražia grindų danga. Nepamirškite ir sveikatos, juk kruopščiai išvalyti namai padės išvengti, ir alerginių problemų.