Baldų valymas

Minkšti baldai – ne tik interjero puošmena, bet ir svarbūs namų elementas, jie suteikia jaukumą bei komfortą. Norint baldais kuo ilgiau džiaugtis – reikia juos tinkamai prižiūrėti. Minkštų baldų valymas yra puiki galimybė baldams atrodyti kaip naujiems.

Visi foteliai, minkšti kampai, pufai, sofos ir kiti minkšti baldai reikalauja nuolatinės priežiūros. Juk nesinori baldų keisti kas metus, todėl puikus sprendimas – juos išvalyti.

Kartais norėdami sutaupyti, nusprendžiame patys juos išvalyti. Vis dėlto reikėtų būti atidiems, nes toks valymas, ypatingai nežinant kokias priemones naudoti ir kaip valyti skirtingų medžiagų baldų dalis, gali pridaryti daug žalos.  

Cheminis minkštų baldų valymas vis labiau populiarėja. Jo teigiamos savybės:

Išryškėja baldų spalva.​

Nebelieka jokių dėmių.

Pašalinamos giliausiuose baldų sluoksniuose esančios dulkės.

Cheminis valymas dar skirstomas į sausą ir šlapią. Šlapiuoju būdu išvalytos minkštų baldų dalys iki kelių valandų išlieka drėgnos. Toks būdas kartais sukelia nepatogumų, nes ne iškart galima naudotis jais, reikia palaukti, kol išdžius. O štai sausas valymas puikiai tinka norintiems iškart po valymo džiaugtis savo baldais. Jo metu naudojamos valymo medžiagos išsiurbiamos specialiu siurbliu ir tokiu būdu baldai lieka sausi. Tai pats populiariausias minkštų baldų valymo būdas.

Norint valyti minkštus baldus reikia atsižvelgti ir į jų medžiagas. Pavyzdžiui, floko, gobeleno ir veliūro negalima valyti nei sausu, nei šlapiu cheminiu būdu. Daugelis nuogąstauja, kad oda aptrauktų baldų negalima chemiškai išvalyti, tačiau tai netiesa. Verta atminti, kad tinkamai parinktos priemonės ir būdas užtikrina kokybišką rezultatą. Visuomet galima pabandyti ant nedidelio medžiagos gabalėlio ir įsitikinti priemonių saugumu.

Jeigu Jūs rūpinatės savo namų švara, tai jau pastebėjote, kaip sunku apsaugoti baldus nuo dėmių ir blogų kvapų. Juk dažnai savo namų interjerą kruopščiai kuriame ne vieną dieną, o kiekvienas baldas atsiranda namuose po ilgų svarstymų, todėl norisi, kad jie Jums tarnautų kuo ilgiau.

Siūlome patikėti šį rūpestį mums, Jūsų minkšti baldai po valymo atgaus spalvas, kvepės švara ir gaiva.